Зробити замовлення

Як зробити замовлення?
Для безпомилкового замовлення необхідної Вам запчастини, радимо дізнатися точний артикул (оригінальний номер) запчастини та скористатись пошуком в нашому інтернет магазині. В разі якщо у Вас немає оригінального номера необхідної запчастини, Вам потрібно зателефонувати менеджеру з продажу, вказати назву виробника техніки, її серійний та серійний номер потрібної запчастини, у цьому випадку за відсутності товару у каталозі інтернет магазину  наш менеджер з продажу підбере необхідну Вам запчастину.
Оформити замовлення Ви можете як онлайн (бажано для запчастин), так і в телефонному режимі. 
У першому випадку вам необхідно зареєструватись на сайті (для повного доступу до інформації про ціни та наявність товару). В особистому кабінеті буде зберігатись інформація про всі оформленні замовлення, а також буде можливість завантажити необхідну супровідну документацію.
Якщо не вдається виконати онлайн-замовлення - можна оформити замовлення в телефонному режимі з нашими менеджарами за контактними телефонами. Також Ви можете замовити зворотний дзвінок на нашому сайті. Ми зв'яжемося з Вами для уточнення та вирішення всіх питань.
Після оформлення замовлення Ви отримуєте детальну інформацію та  рахунк-фактуру (з ПДВ) на електронну пошту, попередньо вказану в контактній інформації. Після того, як ми отримаємо ваше замовлення через корзину інтернет-магазину, ми обробляємо його, при необхідності зв’яжемось з Вами або виставимо на e-mail  рахунок-фактуру (з ПДВ) для оплати.
Після того, як буде здійснена оплата, проводиться відправка товару на наступний робочий день. 
Для того, щоб уникнути помилок, та швидко виконати Ваше замовлення ми рекомендуємо вказати таку інформацію про обраний товар (оригінальний номер, назва запчастини, необхідну кількість, Ваше ім'я і назву компанії, адресу доставки та компанію перевізника,  спосіб оплати).
Дякуємо, що обрали нас!