Оплата / Доставка

Оплату замовленого товару можна здійснити кількома способами:
Безготівковий банківський переказ.
Оплата здійснюється шляхом банківського переказу коштів на рахунок компанії-продавця. У цьому випадку на вказаний Вами адресу електронної пошти буде виставлено рахунок-фактуру (з ПДВ) для здійснення оплати з розрахункового рахунку Вашої компанії. Після здійснення оплати Ви отримуєте товар та пакет усіх необхідних документів.
Для безперешкодної доставки товарів просимо також вчасно надати доручення з обов'язковим вказанням посади особи-отримувача,  а також переліку та кількості товарів, котрі підлягають отриманню.
Готівковий переказ через відділення банку (для фізичних осіб / приватних підприємців, які не мають розрахункових рахунків у банках)
На вказану Вами адресу електронної пошти буде виставлено рахунок-фактуру (з ПДВ)  на підставі якої Ви у відділенні комерційного банку проводите оплату на рахунок компанії-продавця. Після здійснення оплати Ви отримаєте товар та пакет усіх необхідних документів. 
Для безперешкодної доставки товарів просимо також вчасно надати доручення з обов'язковим вказанням посади особи-отримувача,  а також переліку та кількості товарів, котрі підлягають отриманню. 
 

Доставка товарів здійснюється компаніями перевізниками: Нова Пошта, САТ, ГЮНСЕЛ та іншими виходячи з Ваших побажань.
При використанні цього способу доставки Ви самостійно обираєте компанію-перевізника, а також вказуєте населений пункт доставки та бажаний склад отримання та контактні дані отримувача.
Страхування вантажів здійснюється на повну вартість замовленого товару. TopBestAgro не несе відповідальності за втрату, пошкодження або затримку вантажу.
Як тільки товар буде відправлено, наші менеджери нададуть Вам номер транспортної декларації та дату отримання вантажу на вказаному Вами складі. Отримати товар на складі компанії-перевізника Ви зможете у зручний час при наявності номера декларації та документа, котрий підтверджує Вашу особу.