Брудознімач гідроциліндра 633316.0 Claas - 24х35мм

Артикул
b000311
Average: 4 (1 vote)
Короткий опис
Призначення: манжети гідралічної:Манжета для гідравліки служить для ущільнення рухомих частин гідравлічного циліндра: шток та поршень. Завдяки гнучкій конструкції та формі гідралічна манжета запобігає витіканню гідравлічного мастила з гідроциліндра, або його перетікання з однієї порожнини в іншу.Будова манжети для гідравліки:Манжета для гідраліки.
OEM
633316
Виробник деталі
Країна походження
Сумісно з марками
76,49 ₴
Характеристики

Параметри

Вага, W kg 0.002
Внутрішній діаметр, d mm 25
Зовнішній діаметр, D mm 35
Висота, H mm 8

Одиниці продажу

Одиниця продажу1 штука
Кількість в упаковці1 штука
Опис

Брудознімач гідроциліндра 633316.0 Claas - 24х35мм

Agro Parts
Італія

Призначення:

Брудознімач (популярна назва -пильник) служить для захисту від попадання сторонніх елементів в середину гідравлічної системи, чим запобігає пошкодженню її внутрішніх елементів.

Будова брудознімача:

Брудознімач (пильник) як правило має форму кільця прямокутного перетину, на одному куті якого є видовжена кромка. В залежності від їх прямого застосування в конкретних вузлах гідравлічних систем сільськогосподарських машин застосовують будознімачі різноманітних форм. Основним матеріалом для виготовлення брудознімача є поліуретан та гума (нітрил каучук - NBR). Також в якості матеріалу можуть використовуватись: фторкаучук або матеріал EPDM. Брудознімач може бути армований металевим кільцем ззовні або всередині. Він може бути також подвійним, виконуюючи функцію гідравлічної манжети.

Часті питання